Dün. Bugün. Gelecekte

20 sene önce TÜBİTAK-MAM’da çıktığımız bu yolda, Otomotiv ve Telemetri sektörünün teknik ve teknolojik gelişmesine katkı sağlayarak müşteri memnuniyetini ön planda tutan, güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunmayı amaç edindik.

Dünyadaki gelişmelerden geri kalmamak ve uluslararası şirketlerle rekabet edebilmek için kurduğumuz Ar-Ge merkezimizde çözüm üreten fikirlerimizi teknoloji ile buluşturarak otomotiv teknolojisine değer katan ürünler geliştirdik.

Güçlü Ar-Ge altyapısı, bilgi birikimi ve dinamikliği ile hem ana sanayi hem de ana sanayiye hizmet veren yan sanayi ile çalışan bir firma olduk ve alanında ilklere imza atarak, başarılarımızı Otomotiv Elektroniği, Tasarımı ve Girişimcilik alanlarında aldığımız ödüllerle taçlandırdık.

Üretim süreçlerimizin her aşamasında kalite bilincini sistematik olarak sağladığımız gibi ürünlerimizi de Türk ve Uluslararası standartlara uygun hale getirerek sertifikalandırdık.

Verimlilik ve sürekli gelişime olan bağlılığımız sayesinde, kaliteli ve yenilikçi çözümlerimizle lider ve tercih edilir bir firma olmak için dünden daha çok çalışıp geleceğe emin adımlarla ilerliyoruz.